Top
richiedi_info
Ceny a informácie

FAMILY

V harmonickom a upokojujúcom prostredí, zariadené v typicky teplom horskom štýle s drevenou podlahou alebo kobercom. Izby tipu FAMILY majú väčšiu rozlohu v porovnaní s Klasickými izbami.

Naše izby typu FAMILY sú priestranné a pohodlné, ponúkajú dve rôzne spacie časti v rámci jedného prostredia: manželskú posteľ, rozkladaciu pohovku a dve samostatné postele. Všetko, aby bol váš pobyt ešte príjemnejší.

Naším hosťom je k dispozícií veľký stôl s miestom na sedenie. Kúpeľne sú vybavené vaňou alebo sprchovacím kútom a sušičom vlasov. K dispozícií vám bude ochotný personál. Mimo toho, izby sú vybavené vlastným nastaviteľným termostatom na regulovanie teploty v izbách a kúpeľni.

Široké priestory robia z týchto izieb ideálne miesto na strávenie kľudnej rodinnej dovolenky. Väčšina izieb má balkón s výhľadom na malebné Dolomity, ktoré sú schopné vzbudiť emócie v každom ročnom období. V zime môžete oceniť výhľad na vrcholky pokryté čistým snehom, spomedzi ktoré vyniká Monte Civetta a Val Fiorerntina pokryté bielym kobercom.

Počas mesiacov topenia ľadu a po celé leto tu dominuje zeleň z údolia v ktorom vystupujedo popredia veľký masív, vytesaný vetrom a časom, ktorý sa stal skutočnou prírodnou architektúrou.