Top
richiedi_info
Ceny a informácie

ŠPORT

PRE MILOVNÍKOV LYŽOVANIA
Lyžiarska oblasť Civetta má 46 zjazdoviek v celkovej dĺžke.82 km. Z nich sú 4 náročné, 18 stredne náročné a 24 nenáročné zjazdovky. Počet vlekov je 26, z ktorých 3 sú kabínkové lanovky, 6 sedačkových lanovieka 17 vlekov. Hotel sa nachádza 1 km od 4-sedačkovej lanovky Pescul. Hotelový skibus Vás zavezie priamo k vlekom.
Mapa Skicivetta: CLICK HERE!
 1. SKITOUR SELLA RONDA
  Okruh Sella Ronda", alebo "Okruh štyroch prieskmykov" sa tak nazýva preto, lebo vedie okolo skalného masívu Sella priesmykmi Pordoi, Sella, Gardena a Campolongo. Prechádza ladinskými údoliami Fassa (Trentino), Gardena (Južné Tirolsko), Badia (Južné Tirolsko) a Arabba (Veneto). Táto lyžiarska túra je považovaná za jednu z najkrajších lyžiarskych túr v celom alpskom reťazci, je panoramatickou cestou v dĺžke okolo 40 km a je možné ju prejsť za 5-6 hodín.
 2. OKRUH PRVEJ SVETOVEJ VOJNY NA LYŽIACH
  Okruh vedie pozdĺž prednej časti Dolomitov a obchádza Col di Lana, „kopec krvi“, ktorý je symbolom prvej svetovej vojny. Rok 2014 je "stým výročím 1. svetovej vojny", ktorú si pripomenieme mnohými akciami venovanými tejto téme. Nemôžete chýbať! Veľmi pekná je aj lyžiarska trasa Sellaronda.
 3. SNOWPARK
  Alleghe, Cortina a Arabba Superpark sú ideálnym miestom pre zábavu a vychutnanie si čistého adrenalínu na snehu. Tieto Snowparky sa nachádzajú vo výške od 1.800 do 2000 m a ponúkajú úžasné zjazdovky a mostíky, ktoré sa rozprestierajú na viac ako 500 metroch.
  Pre informácie a zoznam akcií kontaktujte stránku: http://superpark.it
HOROLEZECTVO
Horolezecký komplex je komplexom umelých poisteik, oceľových lán, železných schodíkov a kolov, ktoré umožňujú prejsť skalný terén akejkoľvek obtiažnosti, takže je schodný aj pre amatérskeho horolezca. Niektoré z hlavných horolezeckých trás nášho teritória a priľahlých oblastí: Gusela al Averau /Nuvolao, Tomaselli (Cima Fanis), Piazzetta al Piz Boè, Trincee (Mesola) Costantini (Moiazza), Alleghesi al Civetta, Tissi (Civetta).

SEVERSKÁ CHÔDZA V ÚDOLÍ VALFIORENTINA 
Nordic Walking je úžasná športová disciplína na šerstvom vzduchu. Ide o jemný tréning, ktorým sa rozvíja vytrvalosť, sila a kondícia.