Top
richiedi_info
Ceny a informácie

EMOCIE V HORACH

Ponorte sa do kúzla Dolomitov, v zime medzi trblietavými zasneženými vrcholmi s oslepujúcimi a žiarivými zábleskami av lete medzi kaleidoskopickými chuťami a farbami prírody vo vysokých nadmorských výškach. Všetky sú spojené obývacou izbou, kde starostlivosť a pozornosť o hosťa sú heslom. Toto je zážitok, ktorý ponúka Hotel Nigritella, stavba s typickým alpským teplom, v Santa Fosca di Selva di Cadore, na úpätí Civetta, v jednom z najevokatívnejších a najcharakteristickejších miest v Cadore.

Či už túžite po aktívnej športovej dovolenke alebo po oddychovej dovolenke s pohodou, Nigritella je ideálnou destináciou a spája krásu a harmóniu okolitého prostredia so sugestívnym rezortom, kde je povolaním.

Pre dovolenku s rodinou je to ideálna destinácia a tým najmenším je venovaná veľká pozornosť, aby prežili zábavnú dovolenku, pričom ich rodičia majú zaručený pobyt v pokojnej pohode. Ale aj tí, ktorí hľadajú aktívnu dovolenku v raji Dolomitov, ocenia stavbu, ktorá sa nachádza kúsok od lyžiarskych stredísk v oblasti Civetta, ako aj bežkárskych tratí Selva di Cadore. A v lete opojná a nádherná príroda Dolomitov dramaticky znásobuje možnosti pod holým nebom. Medzi trekkingom, horskou cyklistikou alebo jazdou na koni, horolezectvom alebo raftingom je každá príležitosť zablúdiť do tohto raja zmyslov, znovu objaviť harmóniu tela a ducha.

Všetko počas pobytu ... na zapamätanie.

3 HVIEZDICKY V SELVA DI CADORE

discover location
 • MINICLUB

  NIGRILANDIA:

  DETSKÉ IHRISKO HOTELA NIGRITELLA PRE VAŠE POTREBY. CESTOVAT' S RODINOU JE KRÁSNE!

  zistite viac
 • SPA

  CHCETE SA NECHAT̍ ROZMAZNÁVAT̍ VO WELLNESS CENTRE V ČAROVNEJ SCENeRII DOLOMITOV?

  PRĺD̍TE K NÁM!

  zistite viac