Top
richiedi_info
Ceny a informácie

MINICLUB

Vitajte, deti!

Toto všetko je Nigrilandia, vaš priestor pre hry a zábavu, ktorý vám venuje hotel Nigritella.

Nigritella je hotel v Dolomitoch, ktorý je ideálny pre všetky deti: keď budete našimi hosťami, Nigrilandia bude vašim zábavným parkom, kde sa budete môcť vyblázniť, pustiť uzdu svojej fantázii a objaviť nespočetné úžasné prekvapenia!

V tomto malebnom, dobre zariadenom, bezpečnom svete, plnom hier vhodných pre váš vek, sa budete môcť hrať, kresliť, maľovať, spievať, recitovať básničky alebo počúvať rozprávky, a hlavne sa šialene zabavíte v spoločnosti našich šikovných animátorov, ktorí vás zapoja do množstva zaujímavých rekreačných aktivít!

V Mini a Junior Clube Nigrilandia sa nemôžete nudiť, stretnete tam veľa nových priateľov, s ktorými strávite bezstarostné hodiny v úplnom bezpečí pod dohľadom kvalifikovaného personálu.

Z Vašej dovolenky s deťmi u nás si odnesiete nezabudnuteľné zážitky. Animace je poskytována pouze v zimě.

Okrem snehu, prechádzok v lese a bláznenia sa s mamou a otcom, sa v Nigrilandii môžete stať skutočnými súčasnými umelci so štetcami, farbami a plastelínou, alebo ak vašim snom je karneval po celý rok, v Nigrilandii sa môžete prezlliecť za kovbojov, pirátov, víly a princezné, alebo za akúkoľvek inú rozprávkovú bytosť!

A potom tam budete mať možnosť zamaškrtiť si na Nutella party (mňam!), môžete sa zúčastniť na večierkoch na určitú tému, hrách na snehu, súťažiach v kreslení, mini módnych prehliadkach, hrách v krytom bazéne a kolotoči čarovných aktivít, na ktorých nemôžete chýbať!

A večer, aby sme deň ukončili radostne, budete mať špeciálny priestor: tanec pre detí. A bude to naozaj dovolenka naplno!