Top
richiedi_info
Ceny a informácie

ZIMA

PRE MILOVNÍKOV LYŽOVANIA
Lyžiarska oblasť Civetta má 46 zjazdoviek v celkovej dĺžke.82 km. Z nich sú 4 náročné, 18 stredne náročné a 24 nenáročné zjazdovky. Počet vlekov je 26, z ktorých 3 sú kabínkové lanovky, 6 sedačkových lanovieka 17 vlekov. Hotel sa nachádza 1 km od 4-sedačkovej lanovky Pescul. Hotelový skibus Vás zavezie priamo k vlekom. Skicivetta

 • SKITOUR SELLA RONDA
  Okruh Sella Ronda", alebo "Okruh štyroch prieskmykov" sa tak nazýva preto, lebo vedie okolo skalného masívu Sella priesmykmi Pordoi, Sella, Gardena a Campolongo. Prechádza ladinskými údoliami Fassa (Trentino), Gardena (Južné Tirolsko), Badia (Južné Tirolsko) a Arabba (Veneto). Táto lyžiarska túra je považovaná za jednu z najkrajších lyžiarskych túr v celom alpskom reťazci, je panoramatickou cestou v dĺžke okolo 40 km a je možné ju prejsť za 5-6 hodín.
 • OKRUH PRVEJ SVETOVEJ VOJNY NA LYŽIACH
  Okruh vedie pozdĺž prednej časti Dolomitov a obchádza Col di Lana, „kopec krvi“, ktorý je symbolom prvej svetovej vojny. Rok 2014 je "stým výročím 1. svetovej vojny", ktorú si pripomenieme mnohými akciami venovanými tejto téme. Nemôžete chýbať! Veľmi pekná je aj lyžiarska trasa Sellaronda.

SNOWPARK
Alleghe, Cortina a Arabba Superpark sú ideálnym miestom pre zábavu a vychutnanie si čistého adrenalínu na snehu. Tieto Snowparky sa nachádzajú vo výške od 1.800 do 2000 m a ponúkajú úžasné zjazdovky a mostíky, ktoré sa rozprestierajú na viac ako 500 metroch.

TÚRY

PEŠIE TÚRY
Vo Val Fiorentina nájdete mnoho turistických chodníkov všetkých stupňov obtiažnosti, ktoré umožňujú spoznať a zažiť na vlastnej koži zázraky prírody svetovej slávy – Word Natural Heritage. Dňa 26. júna 2009 UNESCO vyhlásilo 9 skupín Dolomitov za svetové dedičstvo UNESCO. Hlavnými horskými pásmami sú: Pelmo, Civetta, Averau, Pore, Cernera, Marmolada.

 • ALTA VIA N°1
  Cez Val Fiorentina prechádza slávna Alta Via n ° 1 – turistická trasa v Dolomitoch. Ide o dlhú trasu, ktorá sa delí na rôzne denné úseky, s horskými chatami a stanovými tábormi ponúkajúcimi pohodlie a oddych.
  Presnejšie je to piata etapa hlavnej cesty, ktorá alpinistov privádza di údolia Val Fiorentina z horskej chaty Fiume.gio Nuvolao do horskej chaty Città di Fiume.

TÚRY NA SNEŽNICIACH
Túra na snežniciach je ďalší spôsob, ako si vychutnať sneh. Je alternatívou lyžovania poskytujúcou možnosť vychutnať si očarujúce prírodné scenérie Dolomitov. Snežnice umožňujú prejsť chodníky zasypané snehom a neprepadnúť sa, takže sa môžete prechádzať po krásnych zasnežených chodníkoch v lesoch Dolomitov.